Важливе/ТРЕНУЙСЯ БЕЗПЕЧНО!

ТРЕНУЙСЯ БЕЗПЕЧНО!

Не переймайся про абонемент!

Шановні клієнти!

У зв'язку із запровадженням Кабінетом Міністрів України* правил та обмежень адаптивного карантину, в містах, в яких запроваджено «червоний» чи\або «жовтий» рівень епідемічної загрози, задля Вашої безпеки вхід до фітнес-клубу можливий виключно за наявності COVID-сертифікату про вакцинацію, сертифікату про одужання від COVID-19, або негативного ПЛР-тесту чи антиген-тесту (в межах 72 годин дії тесту).

Ми подбали про вашу безпеку під час відвідування клубу

 • Дезінфекція та прибирання

  У клубах проводиться ретельне прибирання та дезінфекція всіх поверхонь.
 • Дистанція

  Встановлені дистанційні обмеження. Деякі тренажери недоступні задля вашої безпеки.
 • Без хвилювань

  Під час карантинних обмежень ваш абонемент буде автоматично подовжено.
 • Клієнтський сервіс

  Співробітники клубу обслуговують відвідувачів у масках. Інструктори проводять персональні тренування в гігієнічних масках. Відвідувачі на території клубу також повинні перебувати у масках.
 • Правила групових занять

  Проведення групових занять з дотриманням рекомендованої дистанції між учасниками.
 • Піклуємося про наших клієнтів

  Ми ставимося серйозно та відповідально до всіх карантинних обмежень.
У випадку офіційного запровадження Державними органами обмежень карантину, які заборонятимуть роботу фітнес-клубів (крім винятків, встановлених *Постановою КМУ № 1236 від «09» грудня 2020 р. та протоколами регіональних чи міських комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в разі наявності), дія вашого абонемента буде подовжена на строк дії таких карантинних обмежень!!!
*Обмеження щодо заборони роботи фітнес-клубів та приймання відвідувачів фітнес-клубів не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини (зелені сертифікати) або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати) в «червоній зоні» або однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати) в «жовтій зоні», які включені Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного веб порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).