Важливе/ -80% у Sport Life!

-80% у Sport Life!

Час починати нове життя

Лише у січні!

Безліч неймовірних пропозицій!!!

У клубі на тебе чекає

Басейн

Заняття в басейні прекрасно підходять як основний вид спорту для підтримки форми, так і для тих, хто хоче об'єднати заняття з фітнесу з басейном, для людей, які прагнуть відновитися після стресових си

Лазневий комплекс

Кращий спосіб розслабитися та відпочити після тренування — це відвідування лазні. На тебе чекає руська лазня, римська парна, фінська сауна та хамам.

Тренажерний зал та групові тренування

Кардіотеатр, зона вільних ваг та вантажно-блочні тренажери. Велика кількість видів групових програм: Cross training, танцювальні студії, силові та функціональні тренування, йога, пілатес, сайкл.

Забронюй абонемент

І ми зателефонуємо найближчим часом

Юридична інформація

Пропозиція діє з 23.12.21 по 31.01.22 на території України, окрім території АР Крим та зони проведення ООС. Пропозиція передбачає наявність акційних цін на клубні картки у фітнес-клубах Sport Life, зі знижками до -80% на строк дії відповідної клубної картки. Кількість клубних карток обмежена. Строк дії Пропозиції може бути продовжено. Деталі окремої акції, наявність акційних клубних карток, а також додаткова інформація, щодо розміру знижки на кожну окрему клубну картку, у відділах по роботі з клієнтами фітнес-клубів Sport Life або за телефоном. Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора зв'язку.